На главную » Все для мамы

Як вибрати стільчик для годування

стільчик для годування

Ваш малюк підріс, і прийшла пора посадити його за обідній стіл разом з усіма членами сім'ї. У зв'язку з цим перед батьками постає питання про вибір стільчика для годування. Якщо з дорослими стільцями вибір обмежений тільки смаками та можливостями покупця, то до купівлі стільчика для малюка потрібно підходити грунтовно підготувавшись.

Функції стільчиків

Як же вибрати підходящий стільчик серед того розмаїття, яке представлено в магазинах? Всі стільчики виглядають приблизно однаково, тому варто придивитися до їх функціональності.

У деяких стільчиків спинка відкидається до горизонтального положення. У них можна укладати дитину одразу, як тільки принесли з пологового будинку, і мамі зручно займатися домашніми справами, і дитина при мамі. У таких стільчиків повинні бути наступні функції:

 1. Дитина в такому стільчику повинна фіксуватися ременями безпеки. Вони можуть бути як трьохточковими, фіксуючими пояс і ніжки дитини, так і п'ятиточковими.
 2. Подивитися, як регулюється спинка сидіння. Якщо спинка фіксується болтами, то, швидше за все, без сторонньої допомоги мамі з нею не впоратися. Якщо спинку можна опустити або підняти, переставляючи її в пази, мама з цим завданням впорається самостійно.
 3. Є можливість влаштувати «душ» стільчику, тобто краще, щоб стілець був з пластмаси. Так після миття його водою, він знову буде як новенький.
 4. Необхідно, щоб у стільчика широко розставлялися ніжки, щоб він був найбільш стійкий.
 5. Для простоти пересування стільчика в приміщенні, у нього можуть бути колеса, і тоді його можна легко відвезти в дитячу, щоб дитина пограла у ньому самостійно, а також легко перевезти на кухню, щоб малюк міг сидіти за столом з усією родиною. У такого стільця повинні буди справні гальма-фіксатори.
 6. Стільниця повинна бути широка, щоб дитина, сидячи за столом з дорослими, не могла відштовхнутися від столу і перекинутися разом зі стільчиком.
 7. Дуже корисним буває, якщо стільчик може компактно складатися. Ця функція стане в нагоді, якщо в квартирі маленька кухня або планується виїзд зі стільчиком на природу. До таких моделей найчастіше буває в комплекті сумка для перенесення.

Види стільчиків

бустер

Стільчики для годування можуть бути розділені на наступні види:

 • Навісний стільчик. У нього немає ніжок, а він кріпиться до стільниці кухонного столу. Легко складається і зручний в перенесенні, поїздку куди-небудь. Коли будете купувати такий стільчик, ретельно перевірте його кріплення, щоб не трапилося біди. До мінусів даної моделі відноситься неможливість кріплення стільця на всі види стільниць, а також його можливості обмежені вагою дитини.
 • Стільчик-бустер. Ця модель вже ставиться на дорослий стілець. У нього є своя стільниця. Його легко переносити в квартирі разом з дитиною, не турбуючи при цьому малюка. Сам стільчик може бути досить стійкий, але необхідно звертати увагу на стійкість стільця, на якому він кріпиться, а також кріплення до нього дитячого стільчика.
 • Високий стільчик — це класика. Стільчик буває як складаний, так і стаціонарний, може мати регульовані сидіння і спинку. До недоліків відносяться його розміри.
 • Стільчик-трансформер найбільш зручний в експлуатації і є самою функціональною моделлю. Їм можна користуватися з народження як дитячим крісельцем, а згодом як стільчиком для їжі за загальним столом. Якщо дбайливо з ним звертатися, він прослужить довгий час. До мінусів можна віднести вагу і габарити моделі.

До вибору дитячого стільчика для годування необхідно підійти відповідально, прийнявши зважене рішення про те, як і де він буде використовуватися. А також прийняти до уваги обмеження по вазі дитини.

естбт37965

Поделиться

Cсылка на статью:
http://mirrebenka.org.ua/yak-vibrati-st-lchik-dlya-goduvannya.html


Комментариев: 1 / Рейтинг: 0 / Голосов: 0 / Просмотров: 3406
Оценить: хорошо или плохо ...загрузка...

Комментарии:

11:40, 28 Сентябрь 2017
Автор: alexandr434@...net

При выборе любого вида детского стульчика для кормления, то можно получить бесплатные консультации сайта https://anuka.com.ua/stulchik-dlya-kormleniya-tilly-carrello-caramel-crl-9501_53391/ анука, где специалисты данного сайта хорошо помогли мне в выборе моего вида товара.

Написать комментарий:

Что бы оставить комментарий тебе следует зарегистрироваться или войти на сайт под своим логином (смотри вверху сайта).

Все для мамы

Публикации
Раздел Все для мамы
Последние темы блога:
Раздел Блоги
Последние публикации
Раздел Весь сайт
Content Мир ребёнка: Блог (дневники): Ребенок:
Сказки:
Значение имени:
А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Э Ю Я